Від сьогодні всі записи в блозі українською мовою

21.11.2016 · Люди и эмоции · Комментариев нет

Цей блог було створено ще на початку 2013 року. Нещодавно я таки зробила його адаптивним, не змінюючи при цьому дизайн і звісно ж залишила російськомовні тексти. Але від сьогодні все, що писатиметься буде публікуватися рідною українською мовою)))

Менський зоопарк

06.11.2019 · Путешествия · Комментариев нет

Напевно, багато хто з вас чув про Менський зоопарк і навіть бував там. Можливо, він вам сподобався, можливо залишив післясмак провінційного звіринця. Знаю, зараз вже нікого не здивуєш зоопарками, їх багато: і контактних, і звичайних. Про сам зоопарк та свої враження я вже писала. А сьогодні хочу розповісти про унікальність цього місця та згадати людину, без якої зоопарку просто б не було.

Менський зоопарк

Екологічна катастрофа

06.11.2019 · Путешествия · Комментариев нет

Коли життя проноситься в шаленому темпі і ти навіть не помічаєш, що за вікном осінь, організм потребує відпочинку, просить полишити все і насолодитися останніми теплими осінніми деньками.
Тому відкладаю всі справи і на тиждень вирушаю на Чернігівщину. Велосипед ще на ходу, тому вирішую поїхати подивитися на наслідки екологічної катастрофи неподалік села Нові Броди. Колись там був ставок, куди дідусь їздив ловити рибу, та й я сама частенько вирушала разом з ним зі своєю дитячою вудкою.

Катастрофа

Прогулянка Меною

06.11.2019 · Путешествия · Комментариев нет

Ще минулого літа у містечку Мена мою увагу привернули розмальовані стовпи. Знайти їх можна в центрі і по дорозі до парку Шевченка. Якщо придивитися уважно, то кожен стовп має різний малюнок, так це все квіти, але різні, жодного повтору.

Прогулянка Меною

Від клініки до музею

06.11.2019 · Путешествия · Комментариев нет

Напевно, всі знають цю будівлю, або хоча б разок звертали на неї увагу проходячи поряд — це колишня клініка лікаря хірурга Маковського. Саме сюди колись привезли смертельно пораненого Столипіна.

Детальніше

Київ, який ми не помічаємо

06.11.2019 · Путешествия · Комментариев нет

Останнім часом Київ дуже змінився і, на жаль, не в кращу сторону. Пробки, машини, запарковані тротуари, понівечені схили, хаотична потворна забудова, зникнення старих будиночків та зелених зон.
Але ще все ж таки можна відшукати місця, де включивши уяву можна відчути дух стародавнього міста. Якщо сповільнити крок, сховати мобільний подалі, підняти погляд, роздивитися навкруги, зазирнути у дворики та підворітні, то можна ще побачити той старий добрий Київ, який ми поступово втрачаємо.

Київ

Краківський зоопарк

06.11.2019 · Путешествия · Комментариев нет

За два дні перебування у Кракові хотілося встигнути подивитися всі основні об’єкти і звісно ж трошки те, чого пересічний турист, що приїздить на день, не побачить.

Зоопарк

Похід хребтом Кукул

05.11.2019 · Путешествия · Комментариев нет

Минулого року в травні я відкрила для себе хребет Кукул. До нього легко добиратися, нескладний підйом і просто фантастичні види, що відкриваються звідти. Всі новачки в Карпатах ставлять собі за мету обов’язково побувати на Говерлі, але ж цікаво, як виглядає зі сторони найвища вершина країни. А з Кукулу можна насолодитися виглядом і Говерли, і Петросу.
Тому, коли мене попросили розробити пробний похід вихідного дня для клубу любителів подорожей «Мандряики», я одразу запропонувала цей варіант і отримала добро.

Про гори

Одеса і море

05.11.2019 · Путешествия · Комментариев нет

Всі знають, що є речі на які можна дивитися вічність, такі як вогонь та вода. Я можу нескінченно довго дивитися на морську гладь, або хвилі. Народжена під водним знаком, я страшенно люблю море, притому зовсім не вмію плавати, але мене те не зупиняє.

Море

Одеські дворики

05.11.2019 · Путешествия · Комментариев нет

Одеса дуже цікаве місто, можна днями блукати її вуличками, роздивляючись будинки та двори. Колоритних двориків в Одесі збереглося ще чимало, я навіть зробила собі позначки на карті, хоча звісно ж двох днів для гуляння містом, пошуків котів та муралів, сидіння на березі моря зовсім мало для того, щоб роздивитися все.
Тому лише пару двориків вдалося побачити)

Дворики

Трохи Перемишля

05.11.2019 · Путешествия · Комментариев нет

Вже вкотре повторюся, коли скажу, що мені дуже подобається польське місто Перемишль, воно тихе, симпатичне, гарне, там є на що подивитися і до нього легко добиратися.
Про Перемишль я вже багато писала, тому зараз лише трохи слів та фотографій.

Перемишль

Страница 1 из 2212345678910...20...Последняя »