Від сьогодні всі записи в блозі українською мовою

21.11.2016 · Люди и эмоции · Комментариев нет

Цей блог було створено ще на початку 2013 року. Нещодавно я таки зробила його адаптивним, не змінюючи при цьому дизайн і звісно ж залишила російськомовні тексти. Але від сьогодні все, що писатиметься буде публікуватися рідною українською мовою)))

Кіпр. Ларнака

24.01.2020 · Путешествия · Комментариев нет

На Кіпр планувала потрапити ще на початку 2019, але тоді не склалося. І от наприкінці року пробую ще разок. Тут теж не все пройшло гладко, спочатку планувала зустріти на острові Новий Рік, а потім плани змінилися і в Україну я повернулася в новорічну ніч))))

Ларнака

Одеські мурали. Доповнення

24.01.2020 · Путешествия · Комментариев нет

Під час мого весняного візиту до Одеси я навмисне шукала деякі мурали. Цього ж разу, мурали самі знаходили мене))) )В результаті назбиралася невелика підбірка.

Мурали Одеси

Пошуки одеських котів тривають

24.01.2020 · Путешествия · Комментариев нет

Весною під час своєї поїздки в Одесу я трохи пошукала скульптурок котів. Але тоді я знайшла не всіх, до того ж за наступні півроку колекція котиків поповнилася новими, а тому під час свого наступного осінньо-зимового візиту я продовжила пошуки. Звісно, що далеко від центральної частини я не віддалялася, тому ось що вдалося відшукати)))))

Коти

Прогулянка Одесою (день другий)

24.01.2020 · Путешествия · Комментариев нет

Люблю гуляти містами рано вранці, коли ще немає туристів, коли закриті всі кав’ярні, коли місто ще тільки прокидається — це чарівно.

Одеса

Прогулянка Одесою (день перший) ч. 2

24.01.2020 · Путешествия · Комментариев нет

Поселення, відпочинок та обід і я знову продовжую досліджувати Одесу. Про першу частину дня читайте тут.

Продовження прогулянки

Прогулянка Одесою (день перший) ч. 1

24.01.2020 · Путешествия · Комментариев нет

Це був вже мій п’ятий візит до Одеси. Але виявилося, що бачила я в місті далеко не все. Адже, зазвичай, Одеса для кожного приїжджого — це Дерибасівська, Приморський бульвар, ну можливо Аркадія. Але це далеко не все))))

Прогулянка Одесою

Похід на Терентин

24.01.2020 · Путешествия · Комментариев нет

Так вже склалося, що я страшенно не люблю матрацний відпочинок і не можу довго всидіти на одному місці. Можливо саме тому пляжі то не моє, адже як би я себе не вмовляла, більш ніж на 30 хвилин засмагання мене не вистачає))))
І от їдучи в Рахів я мріяла саме про такий відпочинок, коли не потрібно нічого робити, просто сидіти і насолоджуватися тишею та краєвидами, тим паче місце нібито само до того спонукало. Але навіть тут на довго мене не вистачило))))

Терентин

Вище неба, або Рахів Плай

24.01.2020 · Путешествия · Комментариев нет

Про це місце я почула вперше минулої зими. Пам’ятаю тоді мене зачарували види, фантастичні фото і звісно ж позитивні відгуки.
Щоб ви розуміли, садиба Рахів Плай знаходиться над містом на висоті 820 метрів над рівнем моря, знизу, здається, що на самісінькій горі.

Гори

Краківські кургани

24.01.2020 · Путешествия · Комментариев нет

Продовжу свою розповідь про Краків, цього разу про кургани. Їх у Кракові чотири – Кракуса, Пілсудського, Костюшко та Ванди. Вхід на останній — платний, 24 злотих, на інші безкоштовний.

Про кургани

Музей метро

24.01.2020 · Музеї Києва · Комментариев нет

В п’ятницю 13-го побувала в музеї метро. Раніше чула про цей музей, але працює він тільки у будні і потрапити туди можна лише у складі групи за попереднім записом. Тому звісно, що сам туди не виберешся, а тут клуб «Мандрияки» як раз йшов, то і я приєдналася)

Про музей

Страница 1 из 2312345678910...20...Последняя »