Виставка Ukraine WOW

24.01.2020 · Репортаж · Комментариев нет

14 листопада в новому просторі на Залізничному вокзалі відкрилася інтерактивна виставка Ukraine WOW. Вона мене заінтригувала, тому найближчими вихідними вирішила піти та все побачити на власні очі.


Виставка дійсно класна і, що приємно, дуже популярна. Як пишуть, у неділю захід відвідало десь 7-8 тисяч людей. Думаю, що так воно і є, бо вже за півгодини після відкриття в залах було повно людей, а трохи згодом черга на вхід тягнулася аж до залізничної колії.

Знайти колишнє багажне відділення, яке перетворили на сучасний виставковий простір дуже просто. Вам потрібно потрапити на 14 колію, це можна зробити з підземного переходу, або ж з вокзалу, скрізь є вказівники, тож не заблукаєте.
На вході будьте готові показати вміст сумки чи наплічника, пройти через рамку та залишити все їстівне.
В середині тепло та затишно, працює гардероб.
Я потрапила як раз на екскурсію, яку проводила Юлія Соловей, яка є однією з кураторок проекту. З Юлією вже пересікалася, разом з нею ходила по інтерактивній екостежці в Голосієво. Вона вміє цікаво та з ентузіазмом розповідати, а головне донести основний задум виставки.

Ідея полягає в тому, щоб кожен відвідувач виставки здійснює подорож Україною, а точніше разом з нею. Україна ніби-то оживає, і намагається показати яка вона класна, а заодно розповісти про свої досягнення.
Починається будь-яка подорож звісно ж зі бору валіз, а потім ви сідає до вагону потягу)))) Цей вагон незвичайний, його зроблено так, щоб дорослі змогли відчути себе знову дітьми))))

Хоча, як на мене, вся виставка спонукає до цього. Тут можна поскладати замки, вгадати на дотик найвизначніші архітектурні пам'ятки, пройти тести та перевірити свої знання з історії, політики та культури України, за допомогою віртуальної реальності перенестися в ті куточки, які ви ще не бачили, помріяти в рожевому вагоні, спробувати познайомитися з попутником в купе, отримати наліпку Амбасодора за три вірні відповіді та поласувати кавою у справжньому залізничному вагоні.

І це далеко не все, далі трошечки фотографій, було настільки людно, що навіть не все можна було роздивитися, не те що сфотографувати.

Український інь і янь — сіль та вугілля)

Всередині рожевого вагону)

Серце України

А ви куди хочете поїхати?

Подорож 8 областями України за 10 хвилин)

А ви впізнали?

Бескидський тунель

Інфографіка

Бурштинова стіна

Соняшники, які реагують на рухи)

Найкраща книжка для дітей та дорослих)

Репродукція робіт Поліни Райко

Кераміка

Києво-Могилянська академія

VR користувався шаленою популярністю, про це свідчили довжелезні черги.

До тунелю кохання теж не потрапила, тому, думаю, заскочити ще разок у будній день.
Тож хто ще не був, сходіть, реально класна виставка, на мою думку, це найкраща подія за останні роки – цікаво та пізнавально.
На останок кожен відвідувач може зловити, в прямому сенсі цього слова, свій щасливий залізничний квиток з цитатою та містом куди йому варто поїхати найближчим часом))))

Працює виставка з вівторка по неділю з 11.00 до 20.00 до 29 лютого, вхідний квиток 50 грн.
І якщо є така можливість, приходьте в будні, ну щоб все розгледіти))))

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.