Сила підпису

24.01.2020 · Репортаж · Комментариев нет

Сьогодні нарешті відвідала виставку квест-музей «Сила підпису», що зараз проходить в галереї мистецтв «Лавра». Це ще одне творіння агентства Gres Todorchuk PR, а приурочений він п’ятнадцятиріччю юридичної фірми Sayenko Kharenko.


На перший погляд експозиція невелика, але дуже цікава та інформативна. Я, наприклад, прогуляла там більше трьох годин.

Весь простір поділений на тематичні зони, в кожній з яких можна пройти невеликий квест з 5 завдань. І так тут також багато інтерактивну, можна відкривати книжки, натискати кнопки, рухати важелі, брати слухавку телефону, доторкатися до портрету Гоголя, за допомогою віртуальної реальності перенестися до Іспанії і побачити відбитки долонь на стіні печери, який 13 тис років.

Я, наприклад, не знала, що угода підписана Україною у Біловерській Пущі, десь згубилася, тобто наразі ніхто не знає де подівся цей важливий для нас документ.
А чи часто ви читаєте користувацькі угоди на різних сайтах? Отож бо, а даремно) Вивчати стенди слід уважно, адже наприкінці подорожі на кожного чекає невелике опитування, за правильні відповіді вам дають наліпочку)

Словом, дуже раджу, виставку продовжили до 29 грудня, тож ще можна встигнути відвідати.
Працює вона з 11.00 до 20.00, вівторок вихідний, вхідний квиток 50 грн., щоправда вам доведеться заплатити на 3,5 гривні більше. Чому так? Бо з якогось дива квитки в касі ви купуватимете через Concert.ua, а тому маєте сплатити комісію.
Але це єдиний неприємний момент)

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.