Руслан Горовий «Гагарін і Барселона»

26.12.2017 · Репортаж · Комментариев нет

23 грудня, напередодні католицького Різдва, в музеї Тараса Шевченка Руслан Горовий презентував перевидання своєї книги «Гагарін і Барселона». Книга побачила світ у 2013 році і стала досить популярною, бо вже і тираж закінчився, а кількість бажаючих купити її не зменшувалася. Перевидання має іншу обкладинку і до того ж поповнилося новим оповіданням, якщо не помиляюся, то воно має назву «Двадцять гривень». А от для подарунків просто ідеально підходить монокнига, до якої увійшо лише оповідання «Гагарін і Барселона».


Вже о 16.00 майже всі місця були зайняті. Воно й не дивно, бо всі презентації Горового завжди проходять у теплій, невимушеній та дружній атмосфері. Хто хотів запастися позитивним та святковим настроєм перед святами, то вам однозначно слід було відвідати це дійство.
Все почалося зі слів Артема Лобанова та представлення винуватиці вечора.

Потім Руслан Горовий прочитав оповідання «Правда», яке викликало сміх та купу оплесків у присутніх.

Але окрім того на присутніх ще чекало парочка сюрпризів. Один з яких — виступ фронтмену гурту «Антитіла» Тараса Тополі. Прозвучало лише дві пісні, але чого то вартувало. Зал співав разом з Тарасом та активно аплодував, при цьому знімаючи це все на відео, а Руслан виконував танцювальні па)))))

Ще одним сюрпризом стала постановка невеличкого фрагменту «Гагаріна і Барселони» у виконанні акторів молодого театру Марини Кошкіної та Ігоря Лагайа.

Хто не знає, то минулої зими в молодому театрі відбулася прем'єра вистави «Гагарн і Барселона», що базується на декількох творах сучасних українських авторів. До речі постановка дуже успішна і на неї важко встигнути прикупити квитки. Хто не був, раджу сходити, тим паче, що вона зараз знову з'явилася у репертуарі театру.
І на останок роздача автографів. Довжелезна черга за книжками і така ж, чи навіть довша, за підписом автора.

Незважаючи на велику кількість шанувальників, Руслан не просто сидів і підписував книжки на автоматі, а намагався кожному читачу приділити увагу, сфотографуватися, потиснути руку, подякувати. Було багато знайомих та друзів, хтось приносив гостинці, хтось гроші на волонтерські потреби.

А тим часом тарас Тополя теж роздає автографи на книзі Горового)))

Ось і мій автограф, з посмішкою та гарним настроєм я виходжу в сутінки вечірнього міста.

Свята наближаються. А якщо не знаєте, що подарувати рідним, при умові звісно, що вони люблять читати, то можете замовити книгу Руслана Горового видавництва «ТаТиШо», автограф гарантовано)))))

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.