Одеські коти

05.11.2019 · Подорожі · Комментариев нет

Якщо ти вже вкотре бував в Одесі, бачив всі основні пам’ятки і тобі хочеться чогось новенького, окрім звісно відпочинку на морі, це святе, то можна відправитися на пошуки одеських котів. Звісно ж мова не про живих вусатих, а про скульптури.


Одразу скажу, це не міні-скульптурки, всі коти різні і виконані в різній техніці. Котиків вже щось більше 20, деякі були встановлені після мого візиту до Одеси. Тож якщо хочете урізноманітнити своє перебування у цьому місті, то вперед, невеличкий квест вам забезпечено.
Мета мого візиту до Одеси — це було море, тому більшу частину свого часу я провела на його березі, а ще встигла пошукати мурали та котиків.
Отож поїхали, це невелика частинна одеських котів, лише 10.
Кішка Базарина
Цю красуню треба шукати біля Нового базару на перетині вулиць Торгової та Садової. Кішка сидить на перилах при вході до м’ясного павільйону.

Кіт-геймер Пушинка, ловить віртуальних рибок на лавці, провулок Маяковського, 1

Щоб знайти котів-сфінксів, вам потрібно буде пройтися під Тещиним мостом по Військовому узвозу. Сходи, які прикрашають котики, виведуть вас до скверу «Стара Одеса».

Ключ від міста.

Кішечка Софа гордо сидить на сходах біля готелю Hotel de Paris Odessa на Катерининській площі, знайти легко потрібно йти по Катерининській вулиці від пам’ятника Дюку.

Кіт Вальтер позує дівчині зі смартфоном неподалік Оперного театру на вулиці Ланжеронівській, 12, поряд з одним з кафе, назви точно вже не пам’ятаю.

Хвостатий грабіжник з сосисками, от його знайти досить таки складно. Наприклад, я довго ходила поряд, аж поки не помітила його на даху будинку, перетин вулиць Буніна та Пушкінської. Кота виготовлено з заліза, він простенький, але цікавий. І так задирайте голову вище, бо точно проминете)))))

Великого Скіфського кота можна зустріти у парку ім. Шевченка на оглядовому майданчику між Карантинною вежею та баштою фортеці Хаджибей.

Йому залишають монетки, напевно знов якась легенда))))

Кіт ліхтар, знаходиться на парковці Ланжерону.

Котика Чіліка можна знайти біля Дельфінарію «Немо» на тому ж Ланжероні, але я про нього не знала((((
Кіт Моріс, що спить на портфелі Жванецького примостився на підвіконні всесвітнього клубу одеситів на перетині вулиць Базарної та Маразліївської.

І на останок кіт Рижик на Великій Арнаутській, 39, який спить прямо на перилах.

Скажу я вам, забава досить таки цікава, пошукаєте котиків, а заодно погуляєте вуличками Одеси, вони просто шикарні, та і будинки навкруги теж.
Тож тепер ви знаєте чим зайняти себе в Одесі, окрім лежання на пляжі та гуляння Аркадією.
Кому цікаво даю посилання на перелік всіх встановлених на сьогодні одеських котиків.
А сама читаю і розумію, що точно доведеться ще повертатися до Одеси))))

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.