Екологічна катастрофа

06.11.2019 · Подорожі · Комментариев нет

Коли життя проноситься в шаленому темпі і ти навіть не помічаєш, що за вікном осінь, організм потребує відпочинку, просить полишити все і насолодитися останніми теплими осінніми деньками.
Тому відкладаю всі справи і на тиждень вирушаю на Чернігівщину. Велосипед ще на ходу, тому вирішую поїхати подивитися на наслідки екологічної катастрофи неподалік села Нові Броди. Колись там був ставок, куди дідусь їздив ловити рибу, та й я сама частенько вирушала разом з ним зі своєю дитячою вудкою.


Цього року водойма пересохла, залишилася лише невеличка калюжа, пусткою постала площа майже 30-ть гектарів. Бачила фотографії тої трагедії, але хотілося подивитися на все своїми очима.

Погода радувала – тепло і сонячно, а потім на декілька днів на нас опустився туман, стало похмуро, волого та майже нічого не видно.
Вже думала, що поїздку доведеться відкласти, аж раптом одного дня вже після обіду розвиднилося і я одразу рушила в дорогу.
Осінні краєвиди

Озимина

Поля

Дорога

А ось і ставок, спочатку здається, що там немає нічого особливого, потім ти заходиш далі і в тебе просто перехоплює подих. Так це красиво та ефектно виглядає на фотографії, а насправді дуже моторошне видовище.

Великі купини по яких треба обережно рухатися, щоб не оступитися. Ближче до берега грунт вже сухий, а от ближче до середини, ще м’який і прогинається під ногами.

Чесно, мені в якийсь момент стало страшно. Адже саме завдяки необдуманій людській діяльності та бездумному ставленні до природи стаються отакі трагедії.

Поки що це лише одна водойма. Одна тут, інша там… А якщо уявити, що колись все навкруги може стати таким і від того просто йдуть дрижаки по тілу.
Нижче ще трохи моторошних фото.

Не будьте байдужими, думайте про навколишній світ навкруги, він не вічний і ці кадри є тому підтвердженням…

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.