Ботсад НУБіП

13.08.2019 · Подорожі · Комментариев нет

В Голосіївському районі я буваю нечасто, бо живу на іншому кінці міста. Тому коли нещодавно вибралася на екостежку у лісі, вирішила раз вже так далеко заїхала, подивитися ботанічний сад колишнього аграрного університету. Читала про нього позитивні відгуки, а тому хотілося самій подивитися що та до чого.


І ви знаєте – ботсад став для мене несподіваним відкриттям, я реально не очікувала такого побачити. Дуже гарне та красиве місце, де гуляєш із задоволенням. Якби я жила тут неподалік, то мене звідси б і за вуха не витягли.

Єдиний недолік – це те, що ботанічний сад працює лише по будням з 8.30 до 17.30, вхід безкоштовний.
Дендрологічний сад заснували у 1928 році, а статус державно він отримав лише у 1992 році. До того ж це не просто ботанічний сад, це ще й науково-дослідна та освітня база університету біоресурсів і природокористування.


Територія парку невелика, але доглянута і охайна, так, трапляються ділянки з кропивою, але то таке)))) На території багато лавочок, гарні тінисті алеї, купа чудових дерев’яних скульптур, а ще є фонтани та альтанки. Видно, що кошти на розвиток виділяються, бо при мені активно велися роботи по ремонту альтанки та прокладанню доріжок.

Що приємно, кожен кущ та дерево мають табличку з назвою, тому можна не просто гуляти, а ще й вивчати рослинний світ))))

Я потрапила в такий момент, коли вже відквіт бузок та магнолії, побачила лише залишки рододендронів.

Мені дуже сподобалися отакі скульптурки, я так розумію років їм вже чимало, але виглядаються вони гарно і доречно.

Є тут і оранжерея з кактусами)))

Лимони

Півники

Місце настільки приємне та затишне, що мені навіть не хотілося звідси йти. Я вже уявляла як тут гарно у період масового цвітіння.
Місцевий житель)))

Тож якщо буде така можливість обов’язково відвідайте ботсад НУБіП, не пошкодуєте. Як на мене, то це найкращий ботанічний сад у Києві.
І досі не можу зрозуміти, чому я тут досі не бувала.

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.