Мир 1-В

17.02.2017 · Об'єктиви · Комментариев нет

Я дуже полюбляю старі мануальні об'єктиви, в мене їх вже шість штук. Тому цим записом хочу розпочати невеличкий цикл розповідей про кожен з них. Писатиму про свої враження та приводитиму приклади фотографій.
І так почну з Мир 1-В — це об'єктив мого тата, на який він знімав ще на камеру Зеніт. В радянські часи він вважався ширококутовим при своїх 37 мм. Але на моїй кропматриці він вже втратив ці свої якості, бо дає майже 60 мм. Це все ж таки менше ніж полтинник, але вже точно не ширик)))
Об'єктив звісно ж повністю металевий, важенький, скопійований з Carl Zeiss Jena Flektogon 35mm F2.8, в свій час мав навіть якісь нагороди.
Мир 1-В

Але в мене з Миром якось не дуже склалося. В 2012 році я пробувала на нього знімати, але якось у мене не дуже виходило, а потім я повністю переключилася на Геліос 44-2.
Недолік об'єктиву — це незручне кільце для фокусування, воно знаходиться дуже близько до камери, а рука по звичці тягнеться до переднього, і ти отак ненароком скручуєш виставлену діафрагму.
Непогані кадри вийшли в тому ж таки 2012 на Андрівському.
Мир 1-В

Мир 1-В

Дуже чудові кадри вийшли, коли я знімала водоспад Пробій у Яремче. Геліос чомусь з тою задачею не справився.
Мир 1-В

Мир 1-В

Мир 1-В

Ще були кадри зроблені на Мир 1-В, але зараз вже не можу знайти їх, на жаль(((
А ось нещодавно я знову дістала Мир і почала його тестувати, мене він більше цікавив в плані широкого кута, тому на більшості фото архітектура. Знімала на діафрагмі 5.6, тому фото вийшли досить таки різкими.
Мир 1-В

Мир 1-В

Мир 1-В

А ці кадри зроблені на подвір'ї Клеванського замку, діафрагма 2.8, досить таки цікава картинка і симпатичне боке, як на мене.
Мир 1-В

Добряче пртестувала Мир у Рівному, не підвів, звісно, кутом огляду поступається кітовому, але все одно вийшло непогано)))
Мир 1-В

Мир 1-В

Мир 1-В

І такі собі «портрети»)))
Мир 1-В

Точно пам'ятаю, що пробувала на нього знімати квіти, але оце все, що знайшлося)))
Мир 1-В

Словом, буду і далі потроху знімати на Мир, він звісно не мій фаворит і ним не стане, але все-таки це гарний об'єктив і на нього можна зняти цікаві кадри.

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.