Музей метро

24.01.2020 · Музеї Києва · Комментариев нет

В п’ятницю 13-го побувала в музеї метро. Раніше чула про цей музей, але працює він тільки у будні і потрапити туди можна лише у складі групи за попереднім записом. Тому звісно, що сам туди не виберешся, а тут клуб «Мандрияки» як раз йшов, то і я приєдналася)


Сам музей знаходиться на Політесі у приміщенні головного офісу метрополітену і складається з трьох кімнат з експонатами.

На перший погляд нічого особливого, але екскурсія перевершила мої очікування, було дійсно цікаво.

До того ж ми почули багато цікавого та корисного, про те як вести себе, якщо раптом потрапили на колію, де проходить струм, який ескалатор найдовший, як колись називалися станції метро та на макеті побачили, як піднімали вагончики метро на платформу станції Дніпро.

В музеї ми провели дві години, а в кінці ще й змогли зробити фотосесію з велетенським жетоном, карткою та приміряти головні убори працівників метрополітену.

Тож якщо буде можливість, сходіть до цього музею.
Трохи про те, як туди потрапити. Спочатку телефонуєте, дізнаєтеся про вільні дні та записуєтеся, ми записувалися за місяць. Якщо у вас немає групи, не біда, вас можуть приєднати до якоїсь групи, якщо та не проти. Далі за тиждень подаєте списки всіх учасників групи і приходите на екскурсію, остання безкоштовна.

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.