Проект «Лінія Маннергейма»

23.06.2017 · Репортаж · Комментариев нет

На Книжковому Арсеналі відбувся перший виступ у Києві Сергія Жадана, Олега Каданова з «Оркестра Че» та Євгена Турчинова із «Собак» з новим проектом «Лінія Маннергейма».


Людей зібралося дуже багато, оскільки вільних місць не було, то народ тягнув все на чому можна сидіти, стільці та крісла-мішки з вуличних кафе, ближче до сцени. Хтось дивився концерт, стоячи на бордюрі фонтану)

Дійство тривало годину — чудова музика поєднувалася з гострими, сумними та реалістичними віршами Жадана.

На останок хлопці підготували подарунок для глядачів — презентували нову пісню на вірші Жадана «Колискова», яку виконала Саша Кольцова разом з Олегом Кадановим.

Ця пісня стала рінгтоном для мобільного додатку Wake App in Peace від фонду «Повернись живим», який презентували учора і його вже можна безкоштовно встановити на свій телефон. Його ідея досить просто, по суті цей додаток — це будильник, а точніше антибудильник і за кожну хвилину яку ти просипаеш будуть зніматися гроші з твоєї картки на рахунок фонду, тим самим нічого не роблячи, а точніше солодко сплючи, можна допомогти військовим. Тому пісня і має назву «Колискова», бо чим довше спатимеш, тим більше допомагатимеш))) Загалом цікава ідея і дуже класна пісня, а мелодійний та ніжний голос Саші заколисає кого завгодно))))

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.