Жешув. Мультимедійний фонтан

03.09.2018 · Подорожі · Комментариев нет

У Жешуві як раз поряд із літнім палацом Любомирських та замком знаходиться мультимедійний фонтан,  музичні шоу якого вже стали окрасою міста.


Комплекс фонтанів працює з травня по жовтень, ввечері вмикається підсвітка, і щовечора по будням на жителів міста та гостей чекає 15 хвилинне музичне шоу, коли струмені води рухаються в такт музиці. В перший же день нашого перебування у Жешуві ми теж подалися дивитися на фонтани, дійсно гарно. За дійством можна спостерігати з гори або ж спуститися до невеличкого спеціально обладнаного амфітеатру з лавочками, як на мене, звідти видно краще)))))

Малеча та молодь розважається тим, що намагається прослизнути поміж струменів води і не змокнути, у декого то виходить, а хтось радісно репетує, прийнявши невеличкий душ.

Щосуботи  десь о 21.00 чи 21.30, розклад можна подивитися на сайті, влаштовують спеціальний показ, що збирає найбільше людей. Шоу з музикою, лазерними та тривимірними проекціями, які експонуються на екран, створений за рахунок дрібних краплинок води, щось на зразок туману.

До такого дійства готуються заздалегідь, встановлюють апаратуру та обладнання, а найкращі місця займають наперед. Будете у Жешуві ввечері у літній період , обов’язково навідайтеся, позитивні емоції та враження гарантовано.

Мені дуже сподобалося, єдине, іноді трохи сліпив лазер, хоча може справа в тому, що я дивилася з гори.

Наші київські фонтани на Майдані відпочивають))))
В наступному дописі продовжу своє знайомство з Жешувом. Дехто пише, що на огляд цього міста вистачить дві години, а мені от не вистачило)))) Я ще й не все встигла роздивитися)))))

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.