Лісовий лікбез від Андрія Сагайдака

24.01.2020 · Подорожі · Комментариев нет

Міжрічинський парк – це фантастичне місце, де я побувала вже енну кількість разів, бувала я тут і восени, і взимку, і весною, і звісно ж влітку. І головне хочеться повертатися знову і знову. Заслуга в цьому, окрім природи, Андрія Сагайдака. Андрій дуже цікава та неповторна людина, його розповіді зачаровують, а ліс постає зовсім в іншому ракурсі, він немов відкрита книга, яку ти читаєш за допомогою Андрія.


Цієї осені разом з клубом «Мандрияки» я потрапила на дещо нову програму від Андрія. Вся інформація була пов’язана з виживальницькою тематикою з елементами майстер-класу – як орієнтуватися в лісі, як користуватися компасом та картами

як розвести багаття, як користуватися кресалом

які рослини мають гарну горючість,

види ножів та сокирок, що з них підходить для походу лісом,

як відфільтрувати воду за допомогою піску та вугілля,

з яких лісових трав можна приготувати чай.

А ще ми традиційно відвідали музей та зробили фото в капелюшках))))

Вперше побачила лося в Міжрічинському парку.
Вкотре вже в парку, а цього разу отримала купу нової та цікавої інформації. До того ж було корисно спробувати власноруч профільтрувати воду та скористатися кресалом.
Дуже цікава ідея для дітей. В нашій компанії було троє малюків, і всі вони були в захваті, і навіть не скаржилися, що довелося цілий день ходити лісом.

І звісно був чудовий ліс, гриби та чисте поліське повітря)

А ще посиденьки біля багаття та смачненний пізній обід))

Не встиг повернутися, а вже думаєш, коли наступна вилазка до Андрія. Думаю, можна взимку повторити, якщо хто складе компанію)))))

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.